Методичне об’єднання вчителів зарубіжної літератури та російської мови
Лагуш Людмила Андріївна вчитель вищої категорії, вчитель-методист, Відмінник освіти України, голова методичного об’єднання.
Шафранова Ганна В’ячеславівна вчитель вищої категорії, старший вчитель.
Воробій Ольга Григорівна вчитель ІІ категорії.
Методичне об’єднання вчителів іноземних мов
Швець Яна Сергіївна вчитель-методист, голова методичного об’єднання.
Воробій Ольга Григорівна вчитель ІІ категорії.
Заставнюк Юлія Сергіївна вчитель І категорії.
Шибкой Яна Григорівна спеціаліст
Конончук Ольга Михайлівна вчитель ІІ категорії.
Ліпчанська Ірина Миколаївна вчитель вищої категорії, вчитель-методист.
Максименко Ольга Володимирівна вчитель ІІ категорії.
Поддубняк Наталія Олександрівна вчитель ІІ категорії.
Тараненко Олена Юріївна вчитель ІІ категорії.
 Дмитришина Єлизавета Олександрівна  вчитель ІІ категорії.
Методичне об’єднання вчителів української мови та літератури
Хоменко Олександра Іллівна вчитель вищої категорії, вчитель-методист. Відмінник освіти України, голова методичного об’єднання.
Бех Людмила Анатоліївна вчитель ІІ категорії
Граждан Ганна Григорівна вчитель вищої категорії, вчитель-методист. Відмінник освіти України.
Мащенко Валентина Вікторівна вчитель вищої категорії, старший вчитель.
Мегедь Ірина Анатоліївна вчитель вищої категорії, вчитель-методист.
Сторож Олег Володимирович вчитель вищої категорії, старший вчитель.
Гладищенко Оксана Володимирівна вчитель І категорії
Методичне об’єднання вчителів предметів природничого циклу
Хоменюк Наталія Володимирівна вчитель вищої категорії, голова методичного об’єднання.
Варакса Світлана Володимирівна вчитель ІІ категорії.
Данилова Оксана Євгенівна вчитель вищої категорії, вчитель-методист.
Івашина Галина Петрівна вчитель ІІ категорії.
Лавренюк Вікторія Анатоліївна спеціаліст
Цвєткова Людмила Анатоліївна вчитель І категорії.
Шелест Ангеліна Антонівна вчитель вищої категорії, вчитель-методист. Відмінник освіти України.
Методичне об’єднання вчителів початкових класів
Бабяк Раїса Онуфріївна Вихователь ГПД, вчитель вищої категорії, старший вихователь, Відмінник освіти України.
Богдан Людмила Миколаївна спеціаліст.
Бондар Світлана Миколаївна вчитель вищої категорії, старший вчитель.
Волинська Світлана Григорівна вчитель вищої категорії, старший вчитель.
Гаврилюк Людмила Василівна вчитель вищої категорії, старший вчитель.
Голубець Людмила Олександрівна вчитель вищої категорії, старший вчитель, старший вихователь.
Кіршина Наталія Олексіївна вчитель вищої категорії, старший вчитель, старший вихователь.
Кухта Валентина Григорівна вихователь ГПД, спеціаліст.
Лазебна Людмила Олегівна вчитель вищої категорії, вчитель-методист, голова методичного об’єднання.
Лобачова Юлія Григорівна вчитель ІІ категорії.
Медведенко Лілія Юріївна спеціаліст.
Міхеєва Марія-Магдалина Юріївна вихователь ГПД, старший вихователь.
Музиченко Валентина Григорівна вчитель вищої категорії, старший вчитель.
Небилиця Ольга Георгіївна вчитель вищої категорії, старший вчитель.
Позняк Тетяна Вікторівна вчитель вищої категорії.
Процишина Наталія Ігорівна вихователь ГПД, спеціаліст.
Содоль Ірина Василівна вчитель вищої категорії, старший вчитель.
Стах Олена Миколаївна вчитель вищої категорії, старший вчитель.
Стельмах Олена Петрівна вчитель вищої категорії, старший вчитель.
Циба Лілія Миколаївна вчитель вищої категорії
Чумаченко Ольга Сергіївна вчитель ІІ категорії
Шимко Віта Віталіївна вихователь ГПД, спеціаліст.
Щербак Анастасія Володимирівна вихователь ГПД, спеціаліст.
Яремчук Антоніна Сергіївна спеціаліст.
Методичне об’єднання вчителів фізичної культури, предметів «Захист Вітчизни» та «Основи здоров’я»
Лемещук Сергій Васильович вчитель вищої категорії, старший вчитель, голова методичного об’єднання.
Єфімчук Віра Василівна вчитель вищої категорії, старший вчитель
Лиходовський Володимир Павлович вчитель І категорії.
Чалюк Ольга Станіславівна спеціаліст.
Щербак Артур Ігорович спеціаліст.
Методичне об’єднання вчителів предметів естетичного циклу та суспільствознавства
Баклан Людмила Григорівна вчитель вищої категорії, старший вчитель, голова методичного об’єднання.
Ґедзь Олена Петрівна вчитель вищої категорії.
Шарий Олексій Петрович вчитель ІІ категорії.
Пісня Роман Олегович спеціаліст.
Методичне об’єднання вчителів математики
Берлоус Ірина Анатоліївна вчитель вищої категорії, старший вчитель, голова методичного об’єднання.
Величко Алла Миколаївна вчитель вищої категорії, старший вчитель, Відмінник освіти України
Старостенко Любов Анатоліївна вчитель вищої категорії, вчитель-методист, Відмінник освіти України.
Стрельчук Ганна Андріївна вчитель вищої категорії, старший вчитель.
Шаповал Ірина Миколаївна вчитель вищої категорії, вчитель-методист, Відмінник освіти України.
Методичне об’єднання вчителів предметів технологічного циклу
Шпильова Вікторія Степанівна вчитель І категорії, голова методичного об’єднання.
Гойна Олена Олександрівна вчитель вищої категорії, вчитель-методист, Відмінник освіти України.
Медведенко Олександр Іванович спеціаліст
Орєхова Ірина Вікторівна вчитель вищої категорії, вчитель-методист, Відмінник освіти України.
Тригуб Владислав Юрійович спеціаліст.
Соціально-психологічна служба
Мартинюк Олена Юріївна практичний психолог.
Яночко Ярослава Іванівна соціальний педагог.