Учнівські квитки

Шановні батьки та учні!

Ми вирішили внести деякі роз’яснення щодо випуску та замовлення електронних учнівських квитків, оскільки на сьогодні виникає багато питань з цього приводу.

Розпорядження КМДА від 30 грудня 2020 року  №2079 «Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної  адміністрації)» відтерміновує впровадження автоматичної системи оплати проїзду ще на півроку. Це дає можливість  до 30.06 2021 року учням м. Києва використовувати для проїзду у транспорті учнівський квиток старого зразка за умови, що квиток містить такі реквізити: фото, клас, актуальний термін дії, підпис відповідальної особи та печатку закладу освіти.

Як тільки будуть відомі терміни початку друку квитків, ми обов’язково повідомимо вас про це додатково!

Інструкція по замовленню квитка

Замовлення електронного учнівського квитка