Спільний україно-литовський проект «Громадянське суспільство починається з тебе»

Перемога спільного україно-литовського проекту

Конкурс логотипів

Партнерство продовжується

Українсько-литовський проект
«Громадянське суспільство починається з тебе»
Liberated initiative-space for citizenship

Мета проекту – обмін успішними практиками волонтерства та залучення української та литовської молоді до активної участі в житті місцевої громади.

Проекти з обміну молоддю України та Литви відбуваються відповідно до угоди між Урядом України та Урядом Литовської Республіки про Раду обмінів молоддю України та Литви та Порядку здійснення обмінів молоддю України та Литви, затвердженого наказом Мінмолодьспорту від 16 листопада 2016 року № 4297, зареєстрованого у Міністерстві юстиції 18 листопада 2016 року за № 1498/29628, та за підтримки Міністерства молоді та спорту в Україні. Метою обмінів молоддю є підтримка співробітництва української та литовської молоді, та розбудови дружніх взаємин між народами цих країн.

У вересні учні  ліцею разом зі своїми литовськими партнерами з містечка Кедайняй реалізовували спільний проект «Громадянське суспільство починається з тебе». В рамках проекту вони стали активними учасниками волонтерського проекту «Недільний обід в шпиталі» (приготування разом з бібліотекарями Солом’янського району святкового обіду для поранених бійців ЗСУ). Разом прибрали спільну україно-литовську історичну спадщину — Замкову гору. Щоденно ділилися  успішними волонтерськими  практиками, які набули  популярності  серед молоді Литви та України. Юні кияни з захопленням проводили для своїх гостей цікаві екскурсії Києвом англійською мовою. А головне, молодь двох країн з великим захопленням спілкувалися і побудували цікаві плани на майбутню співпрацю.

приймальня дирекора
(044) 249-79-70