Проект «Я люблю читати!»

Креативні вчителі початкових класів долучилися до цікавої співпраці «Майстерні казок Олександра Зімби».
В рамках проекту:
  • для читання у класі (читання для себе, читання з другом, слухання, позакласне читання) кожен учитель 1-х та 2-х класів безкоштовно отримав книжки О. Зімби для всіх учнів свого класу.
  • у «Майстерні» ми знайшли методичні рекомендації до книжок, складені вчителями Львівщини, а також цікаві творчі завдання для дітей.
  • наші учні мають унікальну можливість познайомитись з дитячим письменником, казкарем, автором «Веселих пригод Бровка та Мурчика» Олександр Зімба; плануємо творчі зустрічі.
  • діти поринають у дивовижний, цікавий світ пізнавальних історій про песика Бровка та котика Мурчика;
Запалити серця дітей любов’ю до книжки нам допомагають захоплюючі казки Олександра Зімби.
Тільки разом можна будувати нову Україну, творити Нову українську школу.