Конкурс ефективного використання сервісів та інструментів для навчання учнів «Знаю. Вмію. Навчу.»

+++ Заповнити анкету +++

Адміністрація ліцею №144 оголошує про проведення та запрошує педагогічних працівників ліцею прийняти участь у конкурсі ефективного використання онлайн сервісів та інструментів для навчання учнів «Знаю. Вмію. Навчу.»

ПРАВИЛА УЧАСТІ В КОНКУРСІ

Хто має право брати участь у конкурсі?

вчителі ліцею молодших, середніх та старших класів усіх предметів, які відкриті до інновацій та інтегрують онлайн-засоби у навчання на уроках та позаурочний час.

Як подати заявку на участь у конкурсі?

До 31 січня 2019 року заповнити он-лайн заявку-анкету на сайті ліцею, в якій вказати:

• який саме інструмент/ сервіс Ви використовуєте,
  • надати тему і мету уроку (фрагменту уроку), на якому Ви будете демонструвати використання інструменту/сервісу тощо.

Під онлайн-інструментами/сервісами ми розуміємо різні інтернет-засоби, які дозволяють створювати візуалізації, карти, інтерактивні аркуші, ігри, тести, таймлайни, хмари слів, дозволяють працювати із великими даними, комунікувати тощо.

Кінцевий термін подачі заявки: 18:00 31 січня 2019 року. Заявки, надіслані після вказаного терміну, не приймаються і не розглядаються.

Головна мета конкурсу – створення умов для творчої реалізації педагогічних працівників ліцею, поширення їх інноваційного досвіду щодо упровадження в практику роботи сучасного педагога ІКТ; підвищення ролі та статусу творчих педагогів в педагогічному колективі ліцею; підвищення кваліфікації вчителів ліцею, реалізація нового підходу до розвитку вчителя та його педагогічної свободи.

+++ Заповнити анкету +++