Healthy Schools

Сьогодні в суспільстві все більше людей борються за здоровий спосіб життя. Нам випала можливість стати учасниками програми  Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів. Це не тільки можливість самому підтримати здоровий спосіб життя,а й залучити рідних і друзів . Головним завданням цього проекту є підтримання фізичного та емоційного здоров’я. Ми розробили план здорових активностей і поступово впроваджуємо їх у навчальний процес. Діти разом з батьками та своїми вчителями взяли участь у флешмобі «Їж вітаміни та накопичуй життєву енергію». Ми хочемо,  щоб це було не лише пізнавально ,а й креативно! У нас у планах провести ряд заходів, які пропагують здоровий спосіб життя:кінолекторії, флешмоби, зустрічі з спортсменами, дієтологами, прослуховування класичної музики на перервах для підтримання емоційного здоров’я, квести і перегляд мультфільмів про здоровий спосіб життя(для учнів молодшої школи),зарядки на перервах, фотовиставки, диспути і ще багато чого цікавого. Ми всі чітко розуміємо, що здоров’я — понад усе, тому з великим задоволенням беремо участь у цьому проекті.