Орєхова Ірина Вікторівна
директор ліцею
1959 року народження. Закінчила Київський політехнічний інститут, Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, вчитель інформатики, української мови та літератури, категорія – вища, звання – вчитель-методист, нагороди — «Відмінник освіти України”.
Шаповал Ірина Миколаївна
заступник директора з навчально-виховної роботи
1961 року народження. Закінчила Київський державний педагогічний інститут імені О.М. Горького, вчитель математики, категорія – вища, звання – вчитель-методист, нагороди — «Відмінник освіти України”.
Волинська Світлана Григорівна
заступник директора з навчально-виховної роботи початкової школи.
1969 року народження. Закінчила Вінницький державний педагогічний університет імені М. Коцюбинського, вчитель початкових класів, категорія – вища, вчитель-методист.
Позняк Тетяна Вікторівна
заступник директора з навчально-методичної роботи початкової школи.
1981 року народження. Закінчила Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова, вчитель початкових класів, практичний психолог, категорія – вища.
Ліпчанська Ірина Миколаївна
заступник директора з навчально-методичної роботи.
1974 року народження. Закінчила Горлівський педагогічний інститут іноземних мов ім.Н.К.Крупської, вчитель іноземної мови, категорія — вища, звання — «вчитель-методист».
Мегедь Ірина Анатоліївна
заступник директора з виховної роботи
Закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, вчитель української мови та літератури, категорія — вища, вчитель-методист.